КУЛЬТУРА Актуальні новини

Актуальні новини

4490

У Національній філармонії України концертною програмою Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії відкрилася культурно-мистецька акція «Нескорена Луганщина». Захід відкрили Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко та голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільноїадміністрації Георгій Тука.

3294

15 березня в галереї «Печерська», що знаходиться на території Києво-Печерської лаври, відкрилася виставка «Українські народні інструменти XVIІI–XX століть».

1869

12–13 березня в Національному музеї народної архітектури та побуту України зустріли весну за всіма українськими традиціями. Були і смачні вареники, і запашні млинці, а також масничні пісні та ігри.

2677

З 15 березня по 13 квітня за підтримки Міністерства культури України в галереї «Печерська», що знаходиться на території Києво-Печерської лаври, триватиме виставка «Українські народні інструменти XVII – XX століть» .

1952

Національне газетно-журнальне видавництво надрукувало перший спецвипуск "Кишенькової серії" журналу "Пам`ятки України: історія та культура", що присвячений колоритному народному святу – Масниці.

1542

ПУБЛІКУЄМО ЗМІСТ ДРУГОГО ЧИСЛА ЦЬОГОРІЧНОГО «ТКК».

2374

Читацька аудиторія видань «Національного газетно-журнального видавництва» поповнилася новими військовими підрозділами.

5724

У Марини Либанової кругле обличчя і світле кучеряве волосся. Я не знаю, скільки їй зараз і скільки було, коли ми познайомились, років п'ятнадцять тому, коли я вперше приїхав до Чернівців і виступив у її маленькому й тісному магазинчику «Букініст»...

3031

Зал кінотеатру «Україна» був переповнений у перший день весни. Глядачі примостилися навіть у приходах, аби подивитися кіно...

2430

ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» оприлюднило підсумки відкритого конкурсу на заміщення вакантної посади головного редактора журналу «Українська культура», який тривав з 15 січня по 01 березня нинішнього року.

1850

У Міністерстві культури України відбулося перше засідання нового складу видавничої ради Державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво».

1643

27 лютого у приміщенні ДП «Кримський дім» відбулося офіційне відкриття культурного простору «AUTONOMOUS».

1672

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури не визнає, що музей-заповідник «Херсонес Таврійський», який розташований у Криму, перебуває під відповідальністю Російської Федерації.

1595

Міністерство культури України оприлюднило офіційну заяву, в якій висловило обурення з приводу знесення будинку в російському Оренбурзі, в якому жив Тарас Шевченко. У цьому відомство вбачає продовження агресивної політики Росії щодо України та всього українського.