КУЛЬТУРА Актуальні новини

Актуальні новини

8219

Поповнює коло шанувальників виставка «Правдиві свідчення: від Революції Гідності до сьогодення». Організаторами її є Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв, Київський офіс Інституту Кеннана, Програма імені Фулбрайта в Україні та благодійна організація «Українське Фулбрайтівське коло». 

3232

у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» розпочала роботу книжкова виставка «Київська весна – 2016».

UkrainianTheatreMagazine
7180

Для тих, хто любить театральне мистецтво і бачить себе у ньому, започатковано Міжнародні конкурси-лабораторії постановок молодих режисерів одразу у двох напрямках.


1714

У відповідь на інсинуації, що з’явилися в ЗМІ, Міністерство культури України роз’яснило рішення щодо надання дозволу на проведення богослужінь у храмі «Тепла Софія» НЗ «Софія Київська».

1607

Побачило світ довідкове видання «Працівники культури і мистецтва України, іноземні громадяни, удостоєні державних нагород, почесних звань України у IІ півріччі 2015 року».

2019

Вийшло друком наступне число журналу «Пам’ятки України» №10–12, 2015, присвячене пам’ятка давньоруського Вишгорода.

Muzika
7248

Дорогі шанувальники музики! Перед вами останній номер 2015 року.

8952

12 та 13 березня Національний музей народної архітектури та побуту "Пирогово " запрошує киян та гостей міста на свято "Українська масниця". 

1838

Розмову про 1-2-3 число «Українського театру» за 2015 рік слід почати із вибачення перед нашими читачами і передплатниками за ті довгі місяці очікування журналу...

8922

Міністерство культури України разом з Громадською організацією Педагогічний центр «Академія» (м. Полтава) за сприяння Міністерства освіти і науки України ініціюють відродження та розвиток на Всеукраїнському рівні Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого творчості Лесі Українки.

4461

Нещодавно побачив світ лютневий номер журналу «Театрально-концертний Київ», що видає Національне газетно-журнальне видавництво.

6588

В Україні стартує доброчинний проект «Арт-волонтер».

4182

Стало вже доброю традицією, що «Національне газетно-журнальне видавництво» передає для воїнів АТО свою друковану продукцію...

12331

9 лютого у виставкових залах «Мистецького Арсеналу» відбулося урочисте відкриття ретроспективної виставки «Марія Примаченко. Неосяжне»