КУЛЬТУРА Актуальні новини

Актуальні новини

548

З 20 по 24 березня 2017 року в Києві триватиме Міжнародний молодіжний музичний проект «Борткевич в Україні».

406

У цьому числі нашого з Вами часопису...

403

На сайті Громадського комітету для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру працює віртуальна виставка «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії».

1034

Сьогодні, 9 березня Президент України Петро Порошенко вручив лауреатам Національну премію ім. Т.Шевченка.

568

Сьогодні, 9 березня,  всі пасажири київського метро можуть отримати безкоштовний проїзд.

376

Міністерство культури України, «Мистецький арсенал», Національний художній музей України оголошують про початок підготовки до Фестивалю молодого мистецтва.

558

Всеукраїнський пісенний конкурс «Ше.Пісня», який відбувався до 203 річниці народження Тараса Шевченка, оголосив список переможців цьогорічного відбору.

622

У Полтаві нагородили переможців Регіонального етапу ІІ-го Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

1704

1 березня розпочався всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Триватиме він до 1 травня.

515

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. 

487

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся форум «Моральне суспільство – шлях до успішного розвитку країни».

2381

Три роки тому підрозділи російської армії захопили парламент та уряд Криму і вивісили над ними прапор Росії… До цієї дати Незалежна медіа-профспілка спільно з Національним газетно-журнальним видавництвом і Кримським домом організували безкоштовний перегляд фільму Ігоря Чайки «Острів Крим. Дежавю».

2905

Україна проведе «Євробачення-2017» на високому організаційному і змістовному рівні.

1157

Вперше в нашій державі відкрито Сезонні школи Національної спілки театральних діячів України. П’ятдесят представників українських театрів із різних міст стали учасниками семи навчальних панельних дискусій.