КУЛЬТУРА Актуальні новини

Актуальні новини

528

Останнім часом у засобах масової інформації побільшало повідомлень та коментарів, які некоректно викладають суть Закону України про щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції.

502

Днями, Шевченківський комітет назвав переможців Шевченківської премії.

417

25 і 26 лютого в «Парку Київська Русь» відсвяткують Масляну – весело, за древніми традиціями, в оточенні унікальної архітектури і з заглибленням в атмосферу живого Середньовіччя.

508

20 лютого 2017 року у Міністерстві культури України відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора державного підприємства «Кримський дім».

3485

24 лютого виповнюється 100-річчя від дня народження української народної художниці Тетяни Яблонської.

618

14 лютого офіційно розпочав свою діяльність Центр творчої та психологічної реабілітації дітей з числа внутрішньо переміщених осіб «Крок до майбутнього».

582

Міністерство культури України інформує, що друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора державного підприємства «Кримський дім» відбудеться 20 лютого 2017 року о 17:00 в приміщенні Міністерства культури України.

1786

Один з координаторів руху «Євромайдан-Крим», член правління «Кримського центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун отримав відзнаку «Свободи і Миру на всесвіт від України».

820

13 лютого у Міністерстві культури відбулося перше засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору між Міністерством культури України та трудовим колективом Державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво».

834

Письменниця та дизайнерка Юлія Сирих створила для дітей «Рідну Абетку» − книгу про Україну, любов і родину, про дівчат та козаків. 

492

Оголошення про проведення другого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора ДП "Кримський дім"

483

7 лютого в 17:00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки шевченківського плакату "Тридцять зі ста".

368

До вашої уваги зміст другого цьогорічного номера «Театрально-концертного Києва».

799

Третього лютого у Міністерстві культури України відбулася зустріч з головними редакторами видань, що входять до складу ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» та їх співзасновниками – представниками творчих спілок і профспілок.