КУЛЬТУРА Актуальні новини

Актуальні новини

705

Публікуємо зміст останнього числа журналу.

5594

23 грудня голова Незалежної медіа-профспілки Ігор Чайка та його перший заступник Олександр Тарасов разом із директором ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» Андрієм Щекуном зустрілись із міністром культури України Євгеном Нищуком.

1603

Ранок 22 грудня. Під Кабінетом Міністрів України кольорові кульки, ялинка та яскраві плакати – це не святковий корпоратив міністрів – це обурені журналісти Національного газетно-журнального видавництва вийшли на протест...

1052

20 грудня в інформаційному агентстві «Українські новини» відбулася прес-конференція, на якій Незалежна закликала Міністерство культури України збільшити фінансування «Національного газетно-журнального видавництва».

1025

Ось і стали ми з Вами на поріг Нового року! Тож чим потішить Вас і всіх нас часопис у переддень Півневого, голосистого року?

3426

Історія часопису розпочалася далекого 1936 року. Спершу він називався «Театральна декада» і виходив щоквартально. Згодом журнал перейменували на «Театральний Київ». На початку 1970-х років він отримав назву «Театрально-концертний Київ»…

1069

15 грудня у Національному заповіднику «Софія Київська» відбулася  урочиста церемонія підписання Угоди між Міністерством культури України та Міністерством культури Чеської Республіки про співробітництво в сфері культури 2016-2020 років.

1012

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні вже рік діє проект - розмовний клуб англійської мови «Speaker»...

1053

Зпрошуємо шаувальників старожитностей та історії на тематичну виставку "Збережемо історію Криму", яка відкрилася тринадцятого грудня в ДП "Кримський дім".

1056

Сьогодні 14 грудня Окружний суд м. Амстердама (Нідерланди) прийняв рішенням про повернення на територію України експонатів виставки «Крим. Золотий острів у Чорному морі».

1706

15 грудня за участю першого заступника Голови Держкомтелерадіо Богдана Червака відбудеться церемонія відкриття VІІ Київської книжкової виставки «Книжкові контракти».

1403

Відомий продюсер та музикант, бас-гітарист культового українського гурту "Кому Вниз" Сергій Степаненко потребує термінового лікування

22841

Вчора під час засідання Уряду В'ячеслав Кириленко розповів про підсумки дії Закону про квоти для україномовної пісні в ефірі радіостанцій.

1010

11-13 грудня 2016 року за підтримки КМДА та Міністерства культури України у Києві відбудеться ІІІ Міжнародний кінофестиваль «Світло».