КУЛЬТУРА Арт-проекти

Арт-проекти

38

В Одеському музеї західного і східного мистецтва триває арт-проект Євгена Сивоплясова «Фантастичний реалізм»

32

Днями, в столичному арт-просторі Lera Litvinova Gallery  відкрилась виставка весняного живопису Анастасії Крайневої під назвою «Ver Novum»

147

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука гостинно прийняв «Сад Любові та Радості»

752

У рамках  святкування 25-ї річниці дипломатичних відносин України та Китаю, під патронатом Міністерства культури України у березні розпочався Перший щорічний художній фестиваль «Шовковий шлях України»

120

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрили виставку дитячих робіт «Крим – це Україна». 

64

У Музеї гетьманства відкрили виставку сучасних українських художників Григорія Самойлюка і Володимира Бабенка «Карпатський мотив».

73

Заслужений художник України Анатолій Марчук розпочав мистецьке турне великими містами України. 

128

У Хмельницькому художньому музеї триває виставка плакатів «Діячі України», створених київським клубом ілюстраторів «Pictorac».

778

Днями, у Посольстві України в Угорщині відкрилася виставка «Stop Putin Stop War».

113

До 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка презентують виставковий проект "Культурний код України в художньому просторі пейзажу"

95

В Історико-краєзнавчому музеї, що знаходиться у місті Винники Львівської області триває виставка-гра для дітей під назвою «На рівні генія». 

753

1 березня розпочався всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Триватиме він до 1 травня.

171

Вже одинадцятий рік поспіль в Ужгороді традиційно проходить виставка «Графічне Закарпаття». В експозиції представлені роботи крайових митців.

238

У Збаразькому замку, що у Тернопільській області, експонується унікальна виставка різьблених робіт заслуженого майстра народної творчості України Володимира Лупійчука.

Інтернет-магазин

Передплатити видання

Гаряча лінія

"Кримська світлиця" онлайн

Журнал "Mузика" онлайн

 

Афиша - Театр


-

Скільки «Українська національна лотерея» платить податків — державна таємниця?


Те, що держава так ретельно оберігає бізнес «любих друзів президента», наштовхує на думку: а чи взагалі «Українська національна лотерея» сплачує податки до бюджету?..
-

Як «тамада» Януковича зараз кує кадри для української культури


Незважаючи на тісні зв'язки з посадовцями попередньої «злочинної влади», Кулиняк вільно перетинає кордони, а в Україні працює у самому центрі Києва...
-

У Києві хочуть зруйнувати будинок, з балкону якого проголосили Злуку УНР і ЗУНР


У центрі Києва на Софіївському майдані замість будинку, з балкону якого було проголошено універсал про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, хочуть звести багатоповерхівку...
-

В Україні — брак води, а рівень заповненості річок складає 20%


В Україні не залишилося жодного озера чи річки, де б якість води була на рівні першого класу...
-

28 березня: це цікаво знати


Погоду цього дня передвіщають вода і птахи. У давнину помітили: якщо весняна вода тече повільно, то рік очікується важким. Якщо ж у цей день прилітають чайки, то морозів вже не буде...