«ATMASFERA» представила зворушливий відеокліп

0516
«ATMASFERA» представила зворушливий відеокліп

Сьогодні, 6 березня, відбулася прем’єра нового кліпу гурту «ATMASFERA» на пісню «На глибині».

Зйомки відео проходили в Україні та Норвегії. Відзняли його українські та польські оператори Міхал Напєжинський, Маріуш Маргас, Міхаіл Пузюрін та Олександр Кулик. Режисер кліпу – Міхаіл Пузюрін.

« В цьому житті все змінюється так швидко, що не встигаєш збагнути цих змін. Ми ніби спостерігаємо через кіно десь усередині себе, як життя проноситься повз нас. І з’являється  бажання затриматися хоч на мить, заплющити очі й зануритись в інший світ», − розповіли учасники гурту. Також вони додали, що кліп вийшов напрочуд затишний та енергетичний.

«ATMASFERA» − це унікальний мультиінструментальний український колектив, який грає у стилі  Indie Yoga music. Їх музика поєднує інструменти з усього світу – флейту, клавіші, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, мандоліну, домбру, бузькі, дарбуку, різноманітні перкусії, електронні барабани, арфу, саксонетт, дзвіночки тощо.

Вперше рурт заявив про себе у 2006 році – переміг в українському відборі фестивалю «The Global battle of the Bands». Пізніше музичний колектив представив Україну на фіналі цього конкурсу у Лондоні, де зайняв 4-е місце серед 48 гуртів зі всього світу. У 2008 році «ATMASFERA» визнано кращим гуртом  фолькової сцени на фестивалі WOODSTOCK у Польші.  У 2009 році колектив виступив на всесвітньовідомому фестивалі джазової музики Moldejazz у Норвегії, а у 2012 його визнано  найкращим новим гуртом  на американському порталі  Musical Discoveries.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: ua-reporter.comМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар