Отримувати новини культури

Книжка Соні Кошкіної «Майдан. Нерозказана історія» стала хітом продажів

-

За 10 днів було продано 5600 екземплярів книги журналістки Соні Кошкіної «Майдан. Нерозказана історія». Про це Буквоїду повідомив видавець книги Дмитро Кириченко. «Друзі, це наш новий рекорд! Такого темпу продажів у нас ще не було. За 10 днів було продано 5600 екз. книги "Майдан. Нерозказана історія" Соні Кошкіної. Соня - ви автор справжнього бестселера і це тільки початок!Хочу звернути увагу, що зараз продається тільки російська версія книги. Вихід української призначений на 3 березня і обсяг її продажів буде, як ми очікуємо, рази в два більше російської», - повідомив Кириченко на своїй сторінці у Facebook.


Інтернет-магазин

Передплатити видання

"Кримська світлиця" онлайн

Журнал "Mузика" онлайн

 

 

Новини України


Ukrinform -

Керрі пояснив, чому США не заблокували в ООН антиізраїльську резолюцію


Під час голосування в Раді Безпеки ООН Сполучені Штати, утримавшись від блокування резолюції, що засуджує будівництво ізраїльських поселень, мали на увазі можливість збереження мирного діалогу в палестино-ізраїльському конфлікті.


Ukrinform -

УІНП підтвердив правомірність перейменування в Одесі вулиці Терешкової


Фахівці Українського інституту національної пам'яті підтвердили правомірність перейменування в Одесі вулиці Валентини Терешкової на Героїв Крут згідно з вимогами закону про декомунізацію.


Ukrinform -

У Чечні затримали більше 100 родичів підозрюваних у нападі на поліцейських


У відділі поліції Старопромисловського району Грозного вже кілька днів без звинувачень знаходяться родичі нападників.


Ukrinform -

По околицях Алеппо знову завдаються авіаудари


Відновилися авіаудари по околицях сирійського міста Алеппо, де ряд позицій ще утримують повстанці.


Ukrinform -

Українська діаспора привертає увагу світу до боїв під Світлодарськом


Світовий конгрес українців закликає міжнародну спільноту слідкувати за ескалацією Росією насильства на сході України напередодні різдвяних свят.


Ukrinform -

Путін дав своїм спецслужбам сигнал бути обережнішими при катуваннях - Фейгін


Російський адвокат Марк Фейгін дав оцінку прес-конференції президента РФ Володимира Путіна, зазначивши зацикленість промовця на темах «Обама» і «Україна».


Ukrinform -

США дозволили пройти антиізраїльській резолюції в Раді Безпеки ООН


Сполучені Штати не стали блокувати резолюцію РБ ООН, яка засуджує будівництво ізраїльських поселень, знехтувавши надзвичайним тиском на нинішню адміністрацію з боку уряду Ізраїля в союзі з обраним президентом США Дональдом Трампом.


Ukrinform -

Спікер парламенту Молдови: З президентом у нас протилежні політичні погляди


Спікер парламенту Молдови Андріан Канду переконаний, що між парламентом і президентом Ігорем Додоном буде встановленe суворо інституційне співробітництво, незважаючи на те, що у спікера і президента різні політичні погляди.