Ф’южн-феєрія від джазового колективу IvanTaranenkoMUSCLUB

01605
Ф’южн-феєрія від джазового колективу IvanTaranenkoMUSCLUB

15 березня о 19. 30 у Києві, в Костелі Святого Миколая (Національний будинок органної та камерної музики) відбудеться ф’южн-феєрія «У снах різдвяних пісень».

Слухачам буде презентований результат багаторічної роботи джазового колективу IvanTaranenkoMUSCLUB, який композитор Іван Тараненко вирішив показати без прив’язки до пори року, хоча насправді вона все одно є, адже більшість щедрівок було складено у часи, коли Новий рік наставав у березні.

Ф’южн-феєрія «У снах різдвяних ночей» є своєрідним симфонічним дійством, в якому риси традиційного концерту поєднані з містерією, звільненою від культово-релігійних ознак. Як і в містерії, кожен з 15 номерів концерту – це новий рівень занурення в себе, що дозволяє відчути резонанс власного тіла з музикою свого народу. Величезний склад музикантів (близько 70) зробить цей досвід справді незабутнім. Відчуття посилить жива імпровізація, світлова інсталяція та особлива лунка акустика храму.

В проекті беруть участь колективи різного стилістичного спрямування: IvanTaranenkoMUSCLUB, камерний ансамбль «Київ-Брасс», Ансамбль класичної музики ім. Бориса Лятошинського, фольк-гурт «Многая лєта» та хор хлопчиків і юнаків школи джазового і естрадного мистецтв «Caritas». До них долучаться такі відомі солісти як Роман Гриньків (бандура), Оксана Нікітюк, Наталія Пренделас (спів), Богдана Півненко, Мирослава Которович, Сергій Охрімчук (скрипка) та інші виконавці.

 

 Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар