«Флюгери Львова» святкують п'ятнадцяту весну

03062
«Флюгери Львова» святкують п'ятнадцяту весну ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Із 29 квітня по 1 травня у самому серці Львова – внутрішньому дворику Ратуші лунатиме етно,  джаз, блюз, рок, ска, реґі, електронна та експериментальна музика. Упродовж  трьох днів тут виступить півтора десятка гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Угорщини та Ірландії.

 На «Флюгерах Львова» виросли цілі покоління слухачів і музикантів, а гурти, які починали тут свою кар'єру, стали зірками. За п’ятнадцять років на фестивалі виступило 283 гурти,  через «Флюгери» пройшло понад 100 тисяч відвідувачів, дерева у дворику виросли на 80 см, а радості та знятих з неба зірок не злічити.

Цього року виспупатимуть: «Familia Perkalaba», «Гуцул Каліпсо», Ірена Карпа із рок-гуртом  «QARPA», український кантрі-блюз «Lemko Bluegrass Band», тернопільський електронний проект «Tik TU», indie-ватага з Угорщини «Flop», подільський фундаментал «Пропала Грамота», драйвовий ф'южн-фолк із Кривого Рогу  «Роялькіт» та інші.

 Цього року організатори «Флюгерів Львова» на традиційне фестивальне «Прокидання» запросили Сашу Кольцову зі своїм проектом «Крихітка». Під її ніжні і проникливі пісні Львів прокинеться у неділю 30 квітня.

Довідка

«Флюгери Львова» є найпопулярнішим  весняним фестивалем України.  Він традиційно проходить у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Львівської Ратуші.  Це культовий фестиваль де танцюють під джаз, де на ранкових концертах «прокидаються» сотні  фанатів, де дорослі бавляться разом з дітьми, де свято після концертів вихлюпується на вулиці нічного Львова, де серед  міського галасу панує затишок, де раз на рік ти бачиш всіх своїх друзів і знаходиш нових,  бо всі зібрались тут для свободи, весни і доброї музики.

 Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар