Як переграти долю?

01107
Як переграти долю? ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Європейський культурний центр «Краків» представив виставу студії Театру сучасної драми і комедії «Угода з ангелом». Постановку здійснив режисер Олександр Білера за п’єсою відомого  драматурга Неди Нежданої. Жанр вистави визначено як фарс-фантасмагорія.

Багато хто з нас мріє повернутися в минулі часи, аби попередити власні хиби. Однак де гарантія, що, виправляючи одні помилки, ми не припустимося інших, можливо, навіть більш фатальних. Принаймні так трапилося з героєм вистави. Він отримує другу й третю спробу, і лише під час останньої чинить правильно.

 «У цій п’єсі хотілося порушити питання про таємниці людської долі, її закони, її варіативність. Як уникнути масок, нав’язаних соціумом, і знайти свою справжню сутність, справжнє кохання? Форма фарсу оманливо легка і проявляє абсурдність нашого світу, посилену фантасмагоричністю. Ймовірно, пошук героєм своєї ідентичності співзвучний і з тим вибором, який прагне зробити Україна, звільняючись від сценаріїв, нав’язаних іншими», – розповіла авторка п’єси Неда Неждана.

 А молоді актори студії Театру сучасної драми і комедії чарують глядачів своєю щирістю. Запам’ятались образи наших сучасників, створені Романом Осауленком, Мариною Мір, Вікторією Курбановою, Дмитром Бевзем….

Декорація досить проста – канапа, що може перетворитися на місток. Одяг персонажів –також як у звичайних людей. А схожа історія могла б трапитися і в якійсь іншій країні, але пісні сучасних українських авторів вказують на те, що дія відбувається саме в Україні.

Едуард ОВЧАРЕНКОПопередня публікація розділу Від захисту прав до боротьби за виживання
Наступна публікація розділу Кому належать історичні будинки Києва?

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар