«Карпатський мотив»

0459
«Карпатський мотив» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Таку назву має виставка художніх творів у столичному Музеї Гетьманства, яку презентували Григорій Самойлюк і Володимир Бабенко.

Григорій Самойлюк народився 13 квітня 1950 року в селі Курилівці Жмеринського району на Вінниччині. Вищу освіту здобув технічну. Працював на виробництвах «Червоний екскаватор», «Теплові мережі» «Аварійні служби» міста Києва.

«Змолоду не зміг реалізувати здібності в малярстві. А вже коли вийшов на пенсію та познайомився з такими професійними митцями, як А. Марчук, А. Зорко, В. Бабенко, – захопився живописом. Був вражений технікою художника О. Серветника (карпатські пейзажі). Поволі й сам почав застосовувати в роботах карпатські мотиви. Наскільки вдається – оцінювати глядачам», – каже автор.

Володимир Бабенко народився 27 вересня 1958 року в селі Брилівка Київської області, в родині селян. У школі мав нахил до малювання. Із цього предмету мав відмінні оцінки.

Навчаючись у 9–10 класах та під час служби в армії оформлював стінгазети. Та професію вибрав іншу, бо приваблювали автомобілі, тож пішов працювати водієм вантажівок.

«Першу картину намалював у 1999 році, перебуваючи в гіпсі з переламаною ногою, тоді з'явилось багато вільного часу. З того часу почав займатися малярством. У виставках участі не брав, але полотен написав досить багато», – розповів Володимир Бабенко.

Світлана СОКОЛОВА

Фото автораПопередня публікація розділу А писанка – лемківська!
Наступна публікація розділу «Проникнення» за допомогою пензля

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар