Кому належать історичні будинки Києва?

0777
Кому належать історичні будинки Києва? ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Радіо «Свобода» та канал «UA:Перший» створили спільний проект «Схеми». Його результатом стало дослідження відносно власників історичних будинків Києва, які на разі перебувають в аварійному стані. Про це повідомляє Радіо «Свобода».

В центрі столиці чимало занедбаних старих будівель, які мають історичну та архітектурну цінність. Вони є частиною історії, тому їх важливо зберегти для наступних поколінь. Значна кількість цих споруд зараз у руках приватних власників  і подальша їх доля невідома.

Проект «Схеми» має на меті розповісти: кому, коли і за яких обставин перейшли у власність історичні будинки столиці, що з ними планують далі робити власники та чому вони дозволяють їм просто руйнуватися.

Робота над проектом тривала декілька місяців. Автори встановили власників історичних споруд та спробувати здобути від них коментарі щодо подальшої долі цих будинків.

 За словами співавторки проекту Валерії Єгошиної, «усі матеріали – це детективні історії, структуровані на сайті окремими розділами». Також вона додала, що відвідувачі можуть пройти «віртуальну екскурсію», дізнатися про невідому долю будинків, переглянути відеоматеріали по кожному з них, а також подивитися, як будинки-пам’ятки виглядають зараз.

Результати дослідження можна подивитися тут

Підготувала Оксана Бруско

Фото: life.bodo.uaПопередня публікація розділу Як переграти долю?
Наступна публікація розділу До 100-річчя Української революції

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар