СУСПІЛЬСТВО Львів

Львів

246

У Збаразькому замку, що у Тернопільській області, експонується унікальна виставка різьблених робіт заслуженого майстра народної творчості України Володимира Лупійчука.

1878

У Львові, в галереї «Зелена канапа» демонструють роботи скульптора Мирослава Дедишина, відомого у світі як Максимільяна Деліуса, та його сина Андрія.

3469

Так називається виставка світлин старого Львова, яка експонується у Палаці мистецтв міста. Завдяки новітнім технологіям, фотографії столітньої давності були збільшені з великою роздільною здатністю і видрукувані у форматі 2,5 на 1,5 метра.

498

У Львові відкриється унікальна дитяча галерея «Акварелі», де юні таланти зможуть займатися образотворчим мистецтвом та демонструвати свої роботи на виставках.

468

Двогодинний концерт для учасників АТО та Героїв Небесної Сотні дав у Львові один з найпопулярніших в Україні гурт «ТІК». 

422

У Львові відкрили новий арт-простір «Fabrik studio», призначений для створення та демонстрації цифрових світлин. Про це повідомляє ArtsLooker.

318

У Палаці мистецтв відкрилась виставка малярства і ткацьких робіт доцента Львівського національного університету імені І. Франка, кандидата фізико-математичних наук, викладача кафедри прикладної математики Ольги Коссак, яка обрала творчий псевдонім Ева Гата. 

5086

«Видавництво Старого Лева» готує до друку арт-бук «За львівськими брамами». 

464

7 лютого 0 18.00 у Львові, в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться показ комедійної вистави «Циліндр».

1041

Львівська мерія нещодавно оприлюднила програму святкових заходів

17385

У Львівському палаці мистецтв відкрилася велелюдна поминальна фотовиставка відомого львівського фотокореспондента та фотохудожника Володимира Песляка «За перевалом — перевал».

3125

Львівському коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша – 140 років.

1770

У львівській галереї  Iconart відкрилась різдвяна виставка.

4753

11 грудня Львів відзначатиме річницю здобуття титулу Міста літератури ЮНЕСКО.