СУСПІЛЬСТВО Львів

Львів

582

У Львові відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лемківська писанка»

715

У місті Миколаєві на Львівщині пройшла ХІ «Книжкова толока», яка зібрала видавців та авторів із різних куточків України

891

У Збаразькому замку, що у Тернопільській області, експонується унікальна виставка різьблених робіт заслуженого майстра народної творчості України Володимира Лупійчука.

2897

У Львові, в галереї «Зелена канапа» демонструють роботи скульптора Мирослава Дедишина, відомого у світі як Максимільяна Деліуса, та його сина Андрія.

15315

Так називається виставка світлин старого Львова, яка експонується у Палаці мистецтв міста. Завдяки новітнім технологіям, фотографії столітньої давності були збільшені з великою роздільною здатністю і видрукувані у форматі 2,5 на 1,5 метра.

1388

У Львові відкриється унікальна дитяча галерея «Акварелі», де юні таланти зможуть займатися образотворчим мистецтвом та демонструвати свої роботи на виставках.

1259

Двогодинний концерт для учасників АТО та Героїв Небесної Сотні дав у Львові один з найпопулярніших в Україні гурт «ТІК». 

1237

У Львові відкрили новий арт-простір «Fabrik studio», призначений для створення та демонстрації цифрових світлин. Про це повідомляє ArtsLooker.

1079

У Палаці мистецтв відкрилась виставка малярства і ткацьких робіт доцента Львівського національного університету імені І. Франка, кандидата фізико-математичних наук, викладача кафедри прикладної математики Ольги Коссак, яка обрала творчий псевдонім Ева Гата. 

18176

«Видавництво Старого Лева» готує до друку арт-бук «За львівськими брамами». 

1065

7 лютого 0 18.00 у Львові, в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться показ комедійної вистави «Циліндр».

1673

Львівська мерія нещодавно оприлюднила програму святкових заходів

19651

У Львівському палаці мистецтв відкрилася велелюдна поминальна фотовиставка відомого львівського фотокореспондента та фотохудожника Володимира Песляка «За перевалом — перевал».

3945

Львівському коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша – 140 років.