«Малярство польське».

0365
«Малярство польське». ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

14 червня о 17. 00 у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбудеться відкриття виставки живопису «Малярство польське».

У Львівській галереї мистецтв зберігається найцінніша в Україні збірка польського живопису 18 – початку 20 століття. На жаль, її рідко бачать за межами Львова. Колекція ще жодного разу не була  експонована ані в Києві, ані в інших містах України.

Ян Матейко, Яцек Мальчевський, Генрик Семірадський, Ольга Бознанська, Владислав Бакалович, Войцех Коссак, Юзеф Мегоффер – ці імена давно відомі європейським колекціонерам та любителям східноєвропейського живопису, але досі залишаються переважно незнайомими для українського глядача.

Серед  авторів, представлених на  виставці «Малярство польське» - романтики й реалісти, адепти академізму та символісти, прихильники імпресіонізму та різних течій модернізму. Випускники німецьких, австрійських, паризьких художніх шкіл та академій, ці польські митці були живими символами справжнього космополітизму та універсальності мистецтва. Водночас, саме їхні твори стали візуальними емблемами польської національної ідентичності.

Виставка триватиме до 3 вересня 2017 року.Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар