Мистецтво театрального художника в одному виданні

03817
Мистецтво театрального художника в одному виданні

В Ужгороді у видавництві Аутдор–Шарк побачило світ мистецьке видання «Художник театру Емма Зайцева».

Автори монографії театрознавці Л.А.Попова та О.Д.Зайцев вперше у повному обсязі простежили і проаналізували більш ніж двадцятип’ятирічний творчий шлях головного художника Закарпатського академічного українського музично-драматичного театру імені братів Ю.-А. та Є. Шерегіїв, заслуженого діяча мистецтв України Емми Зайцевої. Знаний театральний художник Закарпаття також є кавалером ордена Святої великомучениці Варвари, лауреатом премії НСТД України імені Федора Нірода, неодноразовим лауреатом обласної театральної премії братів Ю.-А. та Є. Шерегіїв.

Видання досліджує ступінь впливу нових ідей, технічних новацій на творчий поступ талановитого закарпатського сценографа, що має вагомі творчі здобутки. Емма Зайцева є автором художнього оформлення понад 70 театральних вистав та концертів, зокрема на сценах Рівного, Києва, Дніпра та Ужгорода.

Книга ілюстрована авторськими ескізами костюмів, декорацій, макетами та театральними плакатами. Видання також містить багато світлин зі спектаклів. Дане дослідження призначене для театрознавців, студентів мистецьких закладів, а також усіх, хто цікавиться сценографією та театром.

Людмила ПоповаМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар