Міністерство культури України презентувало фестиваль мистецтв «Кропивницький»

0506
Міністерство культури України презентувало  фестиваль мистецтв «Кропивницький» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Сьогодні, 20 квітня, міністр культури України Євген Нищук розповів про створення нового Національного фестивалю мистецтв «Кропивницький». Проходитиме він у місті Кропивницькому. Про це повідомляє ZN,UA.

Символом фестивалю, так само як і міста, буде один з основоположників українського національного театру Марко Кропивницький.

Проект зініційований  Міністерством культури України та народним депутатом Олександром Горбуновим.

Мета – ствердити статус міста, як впливової культурної столиці на мапі України. Майже рік тому місто отримало нову назву, тому ініціатори прагнуть,  аби воно асоціювалося у людей з образом Марка Кропивницького.

«Кропивницький – це фактично культурний центр України, бо до нього ведуть різні шляхи, отже напередодні фестивалю місто має оновити та покращити свої транспортні артерії, аби новий форум привабив якомога більше туристів», − зауважив Олександр Горбунов.

Заходи фестивалю наповнюватимуть різноманітними жанрами та напрями сучасної української культури, популяризувати нові сценічні версії української класичної драматургії, а також повернуть на Батьківщину тих митців-українців, які сьогодні працюють закордоном.

В рамках «Кропивницького»  вперше нагороджуватимуть театральних митців Національною театральною премією імені Леся Курбаса, яку цьогоріч ініціювала Національна спілка театральних діячів України.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: galinfo.com.ua

На фото – Марко КропивницькийМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар