Музей російського мистецтва хочуть перейменувати

0913
Музей російського мистецтва хочуть перейменувати

Вчора, 8 лютого, відбулося засідання постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики, на якому депутати погодили перейменувати Київський національний музей російського мистецтва. Про це йдеться на офіційному веб-сайті Київської міської ради.

Голова комісії з питань культури Вікторія Муха зазначила, що будівлі просто повернуть її історичну назву − Національний музей «Київська картинна галерея» (офіційна скорочена назва «Київська національна картинна галерея»). Також вона повідомила, що засновником музею є Київрада, а питання зміни назви закладу, відповідно до законодавства, відноситься до компетенції засновника.

«Рішення про перейменування може бути прийнято без врахування думки трудового колективу. Але наша комісія зверталась до трудового колективу щодо проведення зборів з цього питання. Вони відбулися, але, на жаль, конструктивного діалогу не склалося, представники музею не озвучили конкретних пропозицій», − каже Вікторія Муха.

Музей був відкритий у 1922 році. Основою його фонду є художні колекції київських промисловців та меценатів Терещенків. На сьогодні, там зберігається понад 13 тисяч пам'яток мистецтва.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: socportal.infoПопередня публікація розділу Музей працює задля відвідувачів
Наступна публікація розділу Реверанс новатору сюрреалізму

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар