Музична платформа «Слухай своє»

01398
Музична платформа «Слухай своє»

19 березня о 14. 00 в Національній бібліотеці України для дітей стартує новий проект – музична платформа «Слухай своє».

Бібліотека створює відкритий простір для спілкування з сучасними українськими музикантами, в який має на меті залучити підлітків і молодь до бібліотеки. Такі програми не лише допомагають у творчій реалізації підростаючого покоління, а й створюють комфортний і безпечний простір для спілкування, для проведення дозвілля, для зустрічей з друзями, однодумцями.

Проект унікальний, тому що робить доступними на сцені бібліотеки сучасних українських музикантів, на концерти яких підлітки не завжди можуть потрапити. До того ж наш музичний простір дає змогу виступити на сцені бібліотеки гуртам-початківцям (після попереднього прослуховування). Глядачі також зможуть самостійно запросити в наш проект український гурт, який їм особливо подобається. 

Відкриє музичну платформу «Слухай своє» концерт керівника проекту Євгена Грабовського — музиканта, автора-виконавця, фронтмена гурту «Страна рока» (м. Кам’янське, колишній Дніпродзержинськ), у творчому доробку якого пісні різноманітної тематики.

Євген Грабовський також працівник Національної бібліотеки України для дітей, режисер, художній керівник музично-драматичного театру-студії «Вподобайка».

 

 Попередня публікація розділу Незабаром розпочнеться концертний тур піаніста Андрія Гаврилова
Наступна публікація розділу Весна у ритмі джазу

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар