На Львівщині показали картини на рівні дитячих очей

0656
На Львівщині показали картини на рівні дитячих очей

В Історико-краєзнавчому музеї, що знаходиться у місті Винники Львівської області триває виставка-гра для дітей під назвою «На рівні генія». Про це повідомляє Zaxid.net.

Особливість виставки в тому, що у всі експонати розміщенні на рівні дитячих очей. Запропонувала таку ідею радниця міського голови міста з гуманітарних питань Ірина Магдиш разом із мистецтвознавицею Наталею Космолінською.

«Ми опустили картини для рівня, сприйняття дітьми, які є геніальними глядачами. Ми вивчаємо з дітьми три поняття: пейзаж, натюрморт та портрет. Зовсім не важливо, чи вони запам’ятають їх, чи ні. Головне, щоб вони знали, що музей є відкритими для них, що у музеї цікаво. Щоб їм хотілося б прийти туди ще раз», − розповіла Ірина Магдиш.

Також на виставці для малюків розробили серію інтерактивних уроків. Відтак, у формі гри вони дізнаються про жанри образотворчого мистецтва. У музеї дітлахам дозволяють їсти солодощі, лазити рачки, бавитися. Організатори запевняють, що  від цього він не завалиться, а навпаки розкриється як мандаринка.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: plus.lviv.ua, facebook.comМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар