Ніч в Музеї Тичини – 2017. Вечірка ХЛАМ-у

0293
Ніч в Музеї Тичини – 2017. Вечірка ХЛАМ-у ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

На міжнародний день музеїв, який проходить під гаслом «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване», музей-квартира П. Тичини пропонує відкрити найцікавіші сторінки культурного життя Києва 1920-1930-х рр.

Вечірка під кодовою назвою «Нічний ХЛАМ» відбудеться в самому центрі міста, біля мальовничого парку Шевченка в старовинній квартирі з величезними стелями. На незабутній театралізований квартирник до модерніста П. Тичини прийде велика кількості знаменитостей з усього світу, серед яких будете і Ви.


Тільки цієї ночі музей перетвориться на клуб для богеми, де відпочиватимуть, дискутуватимуть, сміятимуться художники, літератори, актори та музиканти з Києва, Харкова, Праги, Парижу, Лондона, Нью-Йорку. Цікава епоха породжує цікавих особистостей.

Програма триватиме до світанку, з 21.00 до 6.00, і включатиме в себе настільні ігри, словесні шаради, театралізовані дійства та повний релакс під живу музику, німе кіно та спілкування в невимушеній атмосфері. Музиканти завжди будуть поруч.

Дивувати будуть Quad Art,  Андрій Клименко, Андрій Коляда, Павло Лисий (Pavlo Lysyi), Юрій Собченко, Мирослава Мирошник, а також поети та актори. Хто саме? Дізнаєтесь незабаром! 

Пішохідна екскурсія від Павла Тичини покаже Вам інтимний Київ 1920-1930-х рр., загадковий та містичний, вкритий легендами та переказами.


Попередня публікація розділу Малярство Сергія Кириченка
Наступна публікація розділу Капела «Дударик» заспіває разом з Борисом Гребенщиковим

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар