Невидані смачні дива

0944
Невидані смачні дива

В Одесі – на четвертій виставці пряникових виробів «Будиночок казкового героя» – вперше в Україні зробили шоколадний зоотроп і безглютеновий пряниковий будиночок.

Подія цього разу проходила на Одеській кіностудії у перші дні нового року. Глядачі побачили п´ятдесят дев´ять споруд із пряників, карамелі, мастики, зефіру та глазурі.

«Темою цього року стала казка, – розповіла організаторка Наталя Василенко. – І всі вироби вийшли чарівними. Це і будиночок Аліси з Країни чудес, і цукеркова фабрика, корабель, вулиця замків, карети, палаци, театри Одеси.

У нашій виставці взяли участь як одесити, так і мешканці інших міст. Зі Скадовська нам надіслали карету. Із Чернівців, де за нашим прикладом проходить благодійна виставка, – будиночок. І наша мета – щоби пряникові ярмарки охопили всю Україну».

Кожен автор постарався зробити свій виріб унікальним. Один із ресторанів виготовив цілий квартал одеських будівель, що прикрашають місто. Тетяна Макарова і громадська організація «Безглютенове життя» представили безглютеновий пряниковий будиночок, розроблений за авторськими технологіями. Музей шоколаду розробив шоколадний зоотроп у 3D.

Усі вироби, представлені на виставці, можна було придбати. А виручені кошти пішли на допомогу дворічній Ангеліні Ткаченко, якій потрібна операція.


Інна ІЩУК,
Департамент культури і туризму Одеської міськрадиПопередня публікація розділу Увага, мотор!
Наступна публікація розділу …І знову про Євгена Чикаленка

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар