Незабаром в Ужгороді розпочнеться фестиваль «100 фільмів за 100 хвилин»

0477
Незабаром в Ужгороді розпочнеться фестиваль «100 фільмів за 100 хвилин» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

З 17 до 19 березня в Ужгороді вже п’ятий рік поспіль відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль екстремального короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин». Будуть продемонстровані роботи – призери та учасники авторитетних кінофестивалів та премій, таких як Oscar, Berlinale, Cannes, Bafta та інші. Про це йдеться на фейсбук-сторінці заходу.

«100 фільмів за 100 хвилин» − це фестиваль однохвилинного кіно, під час якого на екрані можуть зустрітися фільми-номінанти на премію Oskar та стрічки шестирічних дітей. Він об’єднує картини з більше ніж 40 країн світу.

 «На фестивалі будуть показані повноцінні фільми, кожен з них апелює до глядача та розповідає історії, які здавалося би, неможливо вкласти в одну хвилину. Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням – 100 секунд. З самого початку створення проекту – це експеримент, передусім експеримент над собою. Гарантувати, що після перегляду вас можна буде назвати «нормальним», не може ніхто», − йдеться у повідомленні.

Журі фестивалю – самі глядачі. Вони обирають переможців – найкращий міжнародний та національний фільм.

Минулого року фестиваль проходив в двадцяти містах України і охопив більше ніж 11 000 кіноманів.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: gazeta.lviv.uaМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар