Оксана Караванська продемонструвала самобутню весільну колекцію

0102
Оксана Караванська продемонструвала самобутню весільну колекцію ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Вже третій рік поспіль модні покази українського дизайнера Оксани Караванської – спеціальна подія у рамках міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest, який щорічно проходить у Львові. Традиційно нову колекцію дизайнери демонстрували у Митрополичих Садах, що на Святоюрській горі.

На колекцію «Український Haute Couture»  Оксану Караванську надихнуло українське весілля. Було представлено три десятки ексклюзивних весільних образів, збагачених старовинною і сучасною вишивкою. Показ закривала вагітна модель, і в цьому був певний символізм усієї колекції.

«Моя нова fashion-історія показала у квітучих Митрополичих Садах моду як театр. Цього разу мене надихнули автентичні українські весільні обряди. Що може бути красивішим за білий цвіт на зеленій траві, особливо під містичний акапельний багатоголосий спів?!», − розповідає Оксана Караванська.

Окрім високої моди, глядачі стали свідками й вокального перформансу «Весілля – вічне цвітіння Землі», що побудований на традиційних весільних піснях всієї України. Зібрала їх співачка, артистка та режисер Наталія Половинка.

Організатори показу – Благодійна організація «Фундація Духовного Відгодження» УГКЦ.

Підготувала Оксана Бруско

Фото надала Галина Гузьо

 

 

 Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар