Розпочалось створення фільму про корабель Військово-морських Збройних сил України «Черкаси»

0269
Розпочалось створення фільму про корабель Військово-морських Збройних сил України «Черкаси» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Компанія МКК Film Service розпочала зйомки повнометражного художнього фільму про корабель Військово-морських Збройних сил України «Черкаси». Про це йдеться на офіційному веб сайті Міністерства оборони України.

В основі кінострічки – події, що пов’язані з обороною екіпажу однойменного морського тральщика, заблокованого підрозділами Російської Федерації в березні 2014 року в бухті Донузлив під час анексії АР Крим.

Фільм – не документальний. Його герої є уособленнями образів українських військових моряків.

«Ця стрічка стане першим повнометражним художнім фільмом про українські ВМС. Поштовхом до її створення послугували трагічні події і мужній спротив вірних присязі військовослужбовців. Вони широко висвітлюються в новинах, створено декілька потужних документальних фільмів, які знайшли свого глядача. І добре, що тепер ми матимемо ще й авторську позицію художньої кінематографії на ці події, а глядач зможе пережити вчинки та емоції військових моряків», − каже заступник командувача ВМС ЗС України з морально-психологічного забезпечення, капітан 1 рангу Андрій Урсол.

Консультативну допомогу знімальній групі у створені фільму надає капітан 2 рангу Юрій Федаш, який у 2014 році командував морським тральщиком «Черкаси». За його словами, кінострічку намагаються зробити максимально життєвою та відтворити дух екіпажу корабля в нелегкі дні випробувань.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: unian.ua, .mil.gov.uaПопередня публікація розділу З’явися трейлер фільму «Чужа молитва» Ахтема Сеітаблаєва
Наступна публікація розділу Трейлер фільму «Ржака»

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар