Розпочався прийом творів на здобуття премії Івана Франка

0592
Розпочався прийом творів на здобуття премії Івана Франка

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Конкурс розпочався 1 березня та триватиме до 1 травня. Про це йдеться на офіційному сайті комітету. 

«Приймаюся нові оригінальні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори  мають бути опубліковані чи оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення», − йдеться у повідомлення.

Премія імені Івана Франка присуджується щорічно до дня народження письменника – 27 серпня. Розмір  премії – дві тисячі гривень. Вона здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподілятиметься в таких номінаціях:  за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації; за кращий твір у телевізійній сфері; за кращий твір у радіомовній сфері; за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Відповідно до Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності,  одна й та ж сама людина не може одночасно пропонувати два чи більше творів.

На здобуття Премії подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора; примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення; копія паспорту.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою - на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. Телефон для довідок: (044) 278-86-96.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: gazeta.lviv.uaМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар