«Сад Любові та Радості»

0872
«Сад Любові та Радості» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука гостинно прийняв «Сад Любові та Радості».

15 березня 2017 року у КДІДПМД ім. Михайла Бойчука відбулося відкриття виставки дитячих робіт в рамках проекту «Сад Любові та Радості».

На початку заходу організаторів і учасників виставки привітала в.о. ректора Оксана Полтавець-Гуйда.

Пані Оксані, як художнику, сподобалася виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» та її рівень. Вона наголосила на тому, що випускники Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука на достойному рівні несуть звання випускників цього вузу, у тому числі, автор представленого проекту Наталія Веселицька.

На захід завітав батько випускника інституту Гліб Гржабовський (творчий псевдонім). Його син, Олексій Дурмасенко, за спеціальністю - ландшафтний дизайнер, загинув, як герой у 2014 році, захищаючи Донецький аеропорт. Пані Оксана подякувала Глібу за достойне виховання сина і вручила йому подяку від імені інституту. Присутні вшанували пам’ять Олексія хвилиною мовчання.

В.о. ректора Оксана Полтавець висловила подяку за виставку і проведення заходу. Наталія Веселицька, директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» і Гліб Гржабовський, керівник напрямку АТО галереї-студії «Ми духом незламні», подякували партнерам за теплий прийом і увагу. Вони наголосили на бажанні подальшої співпраці.

Захід відвідав син художниці-бойчуківки Марії Котляревськой Михайло Кульбак. Він розповів історичну канву своєї родини і про місце мистецтва в її житті.

Діти, представники від учасників виставки, подякували пані Оксані та співробітникам інституту за допомогу у створенні простору «Саду» і подарували газету «Культура і Життя» № 8, яка присвячена проекту, зі своїми автографами. Гостям вручили новий номер інститутської газети «Мистець», в якій проанонсована виставка і захід.

Серед виступаючих була і координатор проекту Ірина Дживаго. Вона звернула увагу присутніх на те, що саме створення естетичного простору змінює світ на краще. Автор-виконавиця Ольга Коробань-Дживаго співала власні пісні і читала свої вірші в «Саду Любові та Радості», що викликало найкращі почуття у присутніх.

Діти і дорослі взяли участь у майстер-класі «Квітка Щастя» і виготовили перші квітки в подарунок для дерева життя Печерського району.

Наш інформаційний партнер Національне газетно-журнальне видавництво представило свою продукцію.

На пам’ять про змістовний захід були створені фото. Представляємо нашу фотогалерею.

Наталія Веселицька Попередня публікація розділу В Китаї проходить фестиваль українського мистецтва та культури
Наступна публікація розділу Соковиті фарби весни

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар