Шалена енергетика гурту «Мрія Життя»

0672
Шалена енергетика гурту «Мрія Життя»  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Днями,  ніжинський гурт «Мрія Життя» влаштував у столиці емоційний концерт в підтримку нового міні-альбому «Мої зволікання».

Початок весни – це завжди надія на краще. В цю пору здається, що здійснити мрії набагато простіше. Таке відчуття викликав в мене і концерт  гурту «Мрія Життя». У піснях звучали нотки сподівання, а в вокалі та музиці відчувався оптимізм. В голові одразу промайнула думка: «так, ці хлопці варті того, щоб їх слухати».

Концерт був драйвовий і, склалося враження, що швидко минув. Зачарував  сильний голос вокаліста Андрія Панькевича, а також його здатність спілкуватися з публікою. Між вражаючими та гучними композиціями він запалював аудиторію доречними жартами. Хотілося б відзначити і музикантів «Мрії Життя» − гітаристів Дмитра Хижняка та Миколу Пивоварова, а також барабанщика Сергія Ігнатова, гра яких допомагала створювати емоційну гостроту.

Були і сюрпризи. На сцену вийшла вокаліста гурту Go_A Катерина Павленко. У дуеті з Андрієм вона заспівала пісню «Не здавайся!». Гостем вечора був і фронтмен гурту «Біла Вежа» Максим Іващенко, який зачарував сильним  виконанням композиції «Не смій падати з ніг». Ліричний відступ зробила лідер мистецької формації «Творчий сектор» Мальва Крижанівська. Поетеса прочитала декілька своїх свіжих віршів.

«Дуже рада, що кияни закохалися в творчість цього гурту і тепло його приймають. А музиканти, це таке миле та водночас дуже сильне уособлення мрійників на сцені. Вони своєю творчістю заряджають на те, щоб рушити усі уявні стіни і йти до мети. Разом з тим їх творчість вчить бути морально сильними. Радію, що ці посили з кожним роком чують все більше людей, адже це правильна творчість, з правильними акцентами та меседжеми», − зауважила менеджер гурту Юлія Капшученко-Шумейко.

Пройшов концерт з гарним настроєм та добрим гумором. Вокаліст Андрій Панькевич відзначив, що атмосфера у залі була дружньою, неначе всі присутні знайомі не один рік. Також він додав, що публіка заряджає доброю енергією на багато днів. То ж попереду ще не один концерт драйвових та водночас ліричних хлопців із гурту «Мрія Життя».

На теренах української музики гурт з’явився в 2010 році. Дебютний альбом  вийшов в 2015 році під назвою «Відчуй».  Грають музиканти суміш електроніки, альтернативи та харду.

Оксана Бруско

Фото Юлії Капшученко-Шумейко

 Попередня публікація розділу Музичні листи кохання
Наступна публікація розділу Оксана Муха представить пісню на слова Ліни Костенко

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар