«Ше.Пісня» оголосила фіналістів конкурсу пісень на слова Шевченка

0632
«Ше.Пісня» оголосила фіналістів конкурсу пісень на слова Шевченка

Всеукраїнський пісенний конкурс «Ше.Пісня», який відбувався до 203 річниці народження Тараса Шевченка, оголосив список переможців цьогорічного відбору.

Ними стали музиканти з Києва та області, Львова, Кропивницького, Івано-Франківщини та Вінниччини. Цього року у збірник пісень «Ше.Пісня» увійде 10 композицій, зокрема це дуети: «Лісова Пісня» «Ой люлі, люлі, моя дитино», UKULELE&MORE «Ой баю, баю» (рос.), МЕЛОРІ «Думка», Поророка «Нащо»; гурти: «САД» «Єсть на світі доля», «EFIR» «Твої діти»; виконавці: Богдан Тарасюк «Катерина», Дмитро Оленич «Думи мої», Сергій Малега «За байраком байрак», Віталій Радиш «Гомоніла Україна».

9 березня у Києві в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться фінальний гала-концерт фіналістів конкурсу «Ше.Пісня» та нагородження. У концерті візьмуть участь музиканти, які увійшли в п’ятірку кращих. Окрім того, виступ матиме спеціальний гість концерту гурт «Go-A».

«Дуже важливо переносити Тараса Шевченка в наш час і адаптовувати його тексти не академічним стилем – а сучасними варіаціями, сучасними людьми. Творити у співавторстві з такою людиною, як Тарас Шевченко – можливо і в нашому часі і приємно, що наш конкурс таку можливість дав», – коментує один із організаторів концерту Юлія Капшученко-Шумейко.

Оцінювали конкурсантів лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, екс-солістка гурту «ДримбаДаДзига» Ольга Троян, музикознавець, головний редактор Журналу «Музика» Володимир Корнійчук та організатор фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest» Юлія Капшученко-Шумейко.

Нагадаємо, що в лютому відбувався конкурс на найкраще виконання пісень на слова Т.Шевченка. Це вже другий конкурс фестивалю Тарас Шевченка, минулого року відбувся запис першого збірника пісень «Ше.Пісня».

Дата гала-концерту – 9 березня. Початок о 19:00

Адреса: вул. Верхній Вал, 22 (арт-паб «Бочка на Подолі»)

Вхід: 60 грн.

 

Телефон для бронювання столиків: +38(067)433-0-433, +38(044)200-0-360Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар