Театр «Дно» покаже виставу «Відтінки блакитного»

01515
Театр «Дно» покаже виставу «Відтінки блакитного» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

19 квітня о  19. 00 в MonteRay Club (Київ, вул. Прорізна, 8) сучасний незалежний театр «Дно» покаже виставу «Відтінки блакитного», яка занурить глядачів в атмосферу тонкого гумору і суперечливих думок.

За допомогою постановки-провокації «Відтінки блакитного», молодий і прогресивний театр піднімає проблему нерівності в сім'ї і суспільстві.

Унікальність сюжету в тому, що глядач сам вирішує яку сторону конфлікту варто прийняти. Спектакль не дає готових відповідей, не говорить що погано, а що добре, а надає можливість аудиторії самостійно зробити висновки. У основу лягла історія про сім'ю, в якій хлопчик усвідомив, що він особливий. Що ж відбувається з підлітком, коли він дізнається про себе таке, що вибиває ґрунт з-під ніг? Як йому впоратися з незгодою, відчуженням і страхом, які ховаються в нашому не зовсім терпимому суспільстві? І тут починається найцікавіше. Хлопець, який тільки починає пізнавати себе у цьому світі, чекає від сім'ї розуміння і підтримки. Але натомість сім'я розщедрилася лише на скандали  та постійні спроби переробити хлопчика.

Чи назавжди втрачені сімейні цінності або ще можливий шанс вхопитися за ниточку надії, яку дає нам п'єса? Спектакль говорить з глядачем сучасною мовою, відверто і без прикрас піднімаючи актуальні питання. За гумором, гротеском і трешем відкривається абсолютно інша картина - картина самотності людини, яку суспільство з тих або інших причин визнало «не такою», не правильною, непотрібною.Попередня публікація розділу Виставка «Те, що ніколи не настане…»
Наступна публікація розділу «Чисте мистецтво» у Мистецькому Арсеналі

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар