Театр починається… з квесту

0788
Театр починається… з квесту ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Національна оперета презентувала нову розважальну програму для своїх маленьких глядачів.

«Вихідний з оперетою» – це цілий комплекс розважальних, пізнавальних та навчальних послуг для дітей. Головна мета проекту – залучити їх до світу театрального мистецтва. Важливо, щоб юний глядач міг цікаво провести час у театрі не тільки під час перегляду вистави, а й після її закінчення.

Нещодавно в Опереті відбувся розважальний театралізований квест «До Чарівної країни – за Буквариком Буратіно!». Він дав змогу дітям відчути інтерактивний зв’язок із щойно побаченою казкою. Надалі такі квести планують проводити і після інших дитячих вистав, формуючи їх відповідно до тематики. У такий спосіб діти зможуть приміряти на себе образи казкових героїв, відчути азарт справжньої гри, поринути в пропоновані ситуації.

Після вистави «Пригоди Буратіно» кожен учасник квесту вирушив у захопливу подорож. Виявляється, під час вистави Буратіно та його друзі так захопилися Театром оперети, що випадково загубили новенький Букварик Буратіно. Команда веселих та допитливих дітлахів допомагала відшукати книжку для героя.

Разом із новими персонажами – принцесою Оперетиною (Анна Бубнова) та містером Ритмом (заслужений артист України Арсен Курбанов) – учасники квесту потрапили до чарівної країни, пройшли дорогами Буратіно, дізналися, що ж насправді трапилося з Буквариком.

За допомогою нових друзів та завдяки підказкам Мальвіни і П’єро через сучасні гаджети команда дітлахів подолала усі перешкоди і повернула Букварик власнику! Усе це відбувалося під час жвавої гри з акторами. Пригода поєднала в собі квест і майстер-клас, а на згадку юні учасники ще й отримали подарунки.

Куратор проекту Тетяна Зілінська впевнена, що саме така нова форма спілкування важлива для дітей. Адже вони сприймають більше інформації завдяки спілкуванню з казковими персонажами.

Лілія БЕВЗЮК-ВОЛОШИНА, "Театрально-концертний Київ"Попередня публікація розділу Помилка чи обман?
Наступна публікація розділу Хімчистка душ і сердець

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар