«The Мальовидла» Віталія Каноненка

02450
«The Мальовидла» Віталія Каноненка  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

11 квітня о 18. 00 столична галерея «ABC-арт» (Андріївський узвіз, 2б) представить виставку Віталія Каноненка  «The Мальовидла».

Виставка ексклюзивно представить роботи художника, створені у проміжок від 1990-х і до сьогодні. Фактично – це свідки часу становлення незалежного українського мистецтва.

Дещо іронічна назва тонко підкреслює авторову думку, що зараз все менше уваги приділяється класичним проявам живопису і для того, аби звучати, художнику потрібно мати хист до само презентації не менший, аніж до творчості. Певне, автор має заявити про себе – відкрито, яскраво, напористо, витрачаючи енергію на само презентацію, вигадуючи все нові способи й засоби подачі візуального матеріалу.

Віталій Кононенко має натуру інтроверта. Замість того, щоб відвідувати гамірні арт-заходи, віддає перевагу власній майстерні та створеню живописних полотен.  У цих творах відбувається калейдоскоп його не щоденних вражень і роздумів, будь-то натюрморт із базиліком чи хвилина з життя метро, небо весни чи поетова доля. Попередня публікація розділу «Чисте мистецтво» у Мистецькому Арсеналі
Наступна публікація розділу Фестиваль Razomfest 2017 у Львові

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар