Трагічна комедія про актуальне

01464
Трагічна комедія про актуальне

Нещодавно на камерній сцені Киïвського академічного Молодого театру відбулася прем'єра вистави "Саша, винести сміття". Це драма на одну дію, яку зрежисувала Тамара Трунова, а ролі виконали народний артист Украïни Валерій Легін, Вікторія Авдєєнко та Анастасія Євтушенко.

Історія родини зі Східної України, яка лишилася без свого захисника і голови. Жінка й вагітна донька влаштовують поховання, однак не можуть у повній мірі прийняти, що їх чоловіка і батька – Сашка вже немає, вони продовжують розмовляти з ним. Драма хоч і є надзвичайно трагічною – показано роки життя від Майдану до війни на Сході – також рясно усіяна комедійними репліками, чорним гумором.

У виставі висвітлюються важливі й гострі питання украïнського сьогодення: війна, дизертирство, мовне питання, матері-одиначки. Абсолютно прості діалоги, які можна почути кожного дня в будь-якій родині додають реалізму та відвертості. Із сумною іронією показується ставлення людей до таких символів патріотизму як жовто-блакитні стрічки та вживання української мови. Також показано ставлення деяких сімей до мобілізованих – "нехай помирають незнайомі, а рідний нехай лишися вдома". Власне, присутні й зрадники, зокрема із офіцерського складу.

Вистава сприймається легко, бо є динамічною. Час від часу зала вибухала щирим сміхом від вдалих жартів на актуальні теми.

Варвара СвеженцеваМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар