Трейлер фільму «Червоний»

0472
Трейлер фільму «Червоний»

З’явився трейлер гостросюжетної історико-пригодницької драми «Червоний» режисера Зази Буадзе. Стрічка стала одним із переможців Сьомого конкурсного відбору Держкіно. Виробництво картини здійснив продюсерський центр «ІнсайтМедіа» разом із литовською кінокомпанією ATRBOX. Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

«Тема цього фільму є надзвичайно для нас важливою. Він розкриває образ нового українського героя, здатного кидати виклик обставинам, долати перешкоди і зрештою – перемагати», − каже Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

В основі кінострічки – однойменний роман Андрія Кокотюхи, який отримав відзнаку «За найкращий історико-патріотичний твір» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2012 році.

Екранізована третя частина роману, де йдеться про двох українців, які воювали за Батьківщину  по різні сторони барикад. Упівець Данило Червоний та радянський льотчик Віктор Гуров зустрічаються у радянському концтаборі і вперше в історії «ГУЛАГу» підіймають там повстання.

Зйомки картини проходили у Кривому Розі в 2016 році. На широкі екрани «Червоний» вийде 24-го серпня.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: espreso.tvПопередня публікація розділу Побачив світ трейлер фільму «Припутні»
Наступна публікація розділу Визначено переможців фестивалю «Кіномедіа-2016»

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар