У Кропивницькому з’явиться новий фестиваль

0594
У Кропивницькому з’явиться новий фестиваль

Міністр культури Євген Нищук побував у місті Кропивницькому, де обговорив з культурно-мистецькою громадськістю області концепцію нового фестивалю. Про це повідомляє Кіровоградська обласна державна адміністрація.

Зустріч Міністра культури з представниками культурно-мистецької громадськості пройшла в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького.

Голова облдержадміністрації Сергій Коваленко зазначив, що на організацію проведення національного мистецького фестивалю у Кропивницькому цього року з державного бюджету України виділено 7 мільйонів гривень.

«Обласна влада зайняла чітку та однозначну позицію – формат фестивалю, деталізація заходів розробляється не у власних кабінетах. Рішення прийматиметься на основі обговорення з фахівцями в галузі культури», − наголосив Сергій Коваленко.

Учасники зустрічі вирішили, що всі бажаючі можуть подавати свої ідеї щодо проведення фестивалю профільному департаменту ОДА, який направить пропозиції Міністерству культури України.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: kr-admin.gov.uaПопередня публікація розділу Легенда про піаніста
Наступна публікація розділу Чи можна купити кохання?

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар