У Національній бібліотеці України відкрили Центр реабілітації дітей

0665
У Національній бібліотеці України Центр реабілітації дітей

14 лютого офіційно розпочав свою діяльність Центр творчої та психологічної реабілітації дітей з числа внутрішньо переміщених осіб «Крок до майбутнього».

В кінці 2016 року Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку Національної бібліотеки України для дітей» стала одним із переможців конкурсу проектів «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених осіб в Києві та Одеській області», організатором якого є МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Це і дало можливість відкрити в бібліотеці Центр творчої та психологічної реабілітації дітей.

На відкритті Центру з побажаннями виступили генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко та директор МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» Ілона Єлєнєва. А Станіслав Топольницький, координатор сектору «Громадянське суспільство та права людини» делегації Європейського Союзу в Україні, наголосив на тому, що Європейський Союз і надалі буде підтримувати подібні ініціативи.

Учасники заходу мали можливість скористатися новими комп’ютерами, придбаними за кошти гранту, переглянути лялькову виставу, взяти участь у майстер-класах та інтерактивних вікторинах, відвідати цікаві заняття у психолога.

Прес-служба Міністерства культури УкраїниМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар