У Верховній Раді демонструють картини ветеранів АТО

01827
У Верховній Раді  демонструють картини ветеранів АТО

У Верховній Раді України триває виставка картин, написаних учасниками бойових дій на Сході. Малюнки створені під час творчої реабілітації, яку вони проходили в рамках проектів Благодійної організації Міжнародного благодійного фонду «Творча Криївка». Про це  повідомляє Верховна Рада України.

Перші заїзди з творчої реабілітації для воїнів та їх близьких почалися ще в жовтні 2014 року. А наприкінці 2016 року започаткували роботу з волонтерами. Методикою реабілітації є комплексний підхід до людини. Ветерани разом із своїми родинами та волонтери відвідують мальовничі куточки України. Заїзди складаються з активної фізичної діяльності, екскурсій, творчої роботи та оздоровчих процедур. Також їх знайомлять з українською культурою та мистецтвом.

Першими, хто отримав комплексну допомогу згідно з методикою «творчою реабілітації», були учасники Майдану в 2014 році.

«Творча Криївка для бійця» − це соціальний проект. Він здійснюється завдяки небайдужим громадянам. Усі представлені на виставці картини беруть участь у тихому аукціоні. Вилучені кошти будуть спрямовані на організацію чергових заїздів ветеранів та волонтерів.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: golos.com.ua, rada.gov.uaМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар