Уряд схвалив призначення грантів президента України молодим митцям для створення та реалізації творчих проектів

055
Уряд схвалив призначення грантів президента України молодим митцям для створення та реалізації творчих проектів ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Кабінет Міністрів України схвалив проект розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів». Відповідне рішення було прийнято на засіданні  Уряду 24 травня.

Кращі творчі проекти, які отримають державну підтримку, були відібрані на конкурсній основі, а саме, на підставі рішень відповідних Експертних комісій за напрямами у галузях театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, а також молодих літераторів і майстрів народного мистецтва. Після реалізації ці мистецькі проекти будуть представлені широкому загалу для ознайомлення.

Кандидати на отримання Грантів Президента цьогоріч представляють широку географію молодих митців, зокрема, реалізація творчих проектів передбачається у Харкові, Львові,  Києву, Луцьку та інших містах.

Прийняття даного розпорядження Президента України забезпечить підтримку творчої молоді в Україні. Стимулюватиме подальший процес розвитку і підвищення авторитету професійної творчості молодих діячів у галузі культури та мистецтва, створить умови для реалізації нових креативних мистецьких проектів.

Міністерство культури України

Фото: uamodna.com

 Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар