Від п’яти до дев’яноста

01376
Від п’яти до дев’яноста

У колонній залі київської мерії відбувся урочистий захід, влаштований Центром духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» за підтримки КМДА, він пройшов під назвою «Світла доля України. Заповіт щастя».

Учасники Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна здійснення мрій» продемонстрували таланти й отримали відзнаки від авторів проекту. Це художники, музиканти, поети, фотохудожники, – професіонали й ті, хто зробив перші кроки у мистецтві. Наймолодшій учасниці, Марійці – 5 років, найстаршій – Варварі Прокопіївні – 90! Багато киян. Але Д. Гаркуша – майстер орігамі – із міста Дніпро, Т. Абраменкова (авторські листівки) та Л. Яковлєва з дитячим колективом – із Краматорська.

Частина нагород вручена напередодні в Національному музеї літератури, завдяки якому проведення фестивалю стало можливим.

У фойє перед колонною залою на виставці представлено 17 дерев та 4 сонця Свободи і Незалежності України, ангели земні й небесні, птахи Щастя, звірі саду Любові та Радості, ляльки, виготовлені в українських традиціях. Дерева з пасхальними яйцями, квітками роду, краплинками океану Мрії створені дітьми спеціалізованої школи № 138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу (1–6, 11 класи, керівники – педагог-організатор Н. Веселицька та вчитель музики І. Дживаго), загально-освітньої школи № 27 (гурток декоративно-прикладного мистецтва школи, керівник Л. Зубченко) та дітьми із дитячої студії «Колорит». Проект «Трипільський пульсар» художника-графіка Н. Смаги, члена художнього журі, доповнив експозицію. Птахи та звірі саду Любові та Радості, виконані Н. Веселицькою та І. Дживаго, наповнили сад життям.

Відкривають виставку «Подорож на верхів’я гори Доль» Ю. Дрюченка, голови художнього журі фестивалю, і головної картини фестивалю «Україна – країна здійснення Мрій» Наталії Веселицької, автора проекту.

Завдяки бджілкам музею літератури «плоди» – пасхальні яйця, зліплені у техниці «малювання пластиліном», зроблені учнями 7-го і 6-го класів, доставлені воїнам АТО.

Приємно було отримати подяку за сприяння у розвитку проекту (див. «Клич із Вирію», «КіЖ» № 15, 2016 про вшанування пам'яті Василя Завгороднього). Слова вдячності прозвучали й на адресу Порталу «Культура», який теж люб'язно розповів своїм читачам про фестиваль.

Світлана СОКОЛОВА
Фото Юрія ДРЮЧЕНКА та авторкиМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар