Весна у ритмі джазу

01261
Весна у ритмі джазу

17-18 березня в Київському національному академічному театрі оперети проходитиме ХVI Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність». 

Шістнадцятий фестиваль традиційно збере на сцені театру відомих українських та зарубіжних джазових музикантів. Цьогорічна «Єдність» відбудеться у вже традиційному дводенному форматі.

Знову традиційно відкриють фестиваль заслужений артист України, піаніст-віртуоз Володимир Соляник та талановита вокалістка Маша Видренко. Крім співів Маша буде представлена ще й невеличкою виставкою художніх робіт «Джазові натюрморти».

Ще одні українські виконавці - це гурт «Revenko Band». Гітарист Олексій Ревенко добре відомий в Україні та за її межами виконавець. Цього разу він буде виконувати власну авторську музику разом з мультиінструменталістом духовиком Олексієм Смирновим, бандуристом Валентином Лисенком та перкусіоністом Миколою Гречко.

Після українських музикантів виступить патріарх польського джазу Йоргас Сколіас  в тріо з тромбоністом Броніславом Дужі та угорським перкусіоністом Андрашем Дешом. Останній ще раз зявиться у наступний день фестивалю вже в чисто угорському тріо.

Ну, а джазовий день 17 березня завершить гурт «Klajpeda Jazz Band» під керівництвом відомого трубача Вітаутаса Грубляускаса. Професійний музикант дві каденції відпрацював у Литовському Парламенті і вже шість років є діючим мером міста Клайпеда.

Джазовий день 18 березня відкриють знову таки музиканти з Литви. Це – молодий і перспективний колектив «Silent Blast Quintet» з Каунаса і досвідчений альт-саксофоніст Вітаутас Лабутіс.

Після них на глядачів очікує диво-зустріч з легендою світового джазу громадянином світу, який проживає в Литві, Великобританії, США і вперше виступатиме в Києві, видатним музикантом ударником Володимиром Тарасовим. Він разом з Володимиром Соляником, співачкою Інессою Іваницькою та львівським контрабасистом Марком Токарем будуть шукати нові парадигми сучасного джазу.

Весь фестиваль буде проходити під пильним наглядом ведучого, заслуженого артиста України Валерія Чигляєва.

І ще одне, у фестивальні дні відбудеться непересічна подія: під егідою Всеукраїнської асоціації джазу відбудеться І Міжнародна конференція організаторів джазових фестивалів, в якій візьмуть участь Президент Клайпедської асоціації джазових фестивалів Інга Грубляускене (Литва), директор Будапештського музичного центру, засновник лейблу ВМС Георгій Воллнер (Угорщина), засновник «Palmjazz Festival», власник лейблу «Jazovia» Кшиштоф Кобилінські з Глівіц (Польща), засновник Каунаського джазового фестивалю Йонас Юкас, Засновник джазового фестивалю «Єдність», голова президії Всеукраїнської асоціації джазу Сергій Грабар та інші.  

 Попередня публікація розділу Музична платформа «Слухай своє»
Наступна публікація розділу Весняний настрій від Анастасії Крайневої

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар