Весняний настрій від Анастасії Крайневої

01352
Весняний настрій від Анастасії Крайневої

16 березня о 18. 30 у Києві, в арт-просторі Lera Litvinova Gallery (Кільцева дорога, 14, територія авто-салону Acura) відбудеться відкриття нового вражаючого проекту, а саме виставки яскравого живопису Анастасії Крайневої «Ver Novum».

«Ver Novum» − це пробудження від зимового сну. Саме це відчуття надихнуло художницю присвятити цілу серію робіт цій прекрасній порі року. Кольорові плями та яскраво виражені сліди від пензля дарують абсолютне відчуття радості та задоволення від життя. Ця виставка є запрошенням почати щось нове.

Анастасія Крайнева – учасниця різноманітних українських та міжнародних виставок та пленерів. Працює в техніці «імпасто», яка характеризується густим та соковитим нанесенням фарби на полотно. У художниці є особливий контакт з кольором. Вона бере у природи не помітні на перший погляд фарби та заряджає їх енергією. Наслідуючи таких всесвітньо відомих митців, як Поль Гоген, Вінсент ван Гог та Анрі Маріс, Анастасія Крайнева винайшла свій власний неповторний стиль. Попередня публікація розділу Весна у ритмі джазу
Наступна публікація розділу Перший Благочинний Галицький бал

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар