Вистава, присвячена Лесі Українці

0671
Вистава, присвячена Лесі Українці ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

18 квітня о 19. 00  в Києво-Молилянському театральному центрі «Пасіка» (вул. Іллінська, 9) відбудеться показ вистави «Лети, моя думко, лети!», що присвячена Лесі Українці.

Це історія про жінку, яка подолала свою хворобу. Сучасний театральний погляд на класику літератури.  Виставу створено на основі поезії Лесі Українки. Відомо, що протягом життя поетеса страждала на невиліковну хворобу. Але її прагнення лишатися вірною собі та музі, що була поруч в хвилини радості та горя, змусило поетесу жити далі, творити для людей та лишити після себе найцінніше – думки. Саме завдяки ним Леся Українка і зараз лишається безсмертною в серцях читачів. 

Дивлячись виставу «Лети, моя думко, лети!», глядач занурюється у внутрішній світ переживань Лариси Косач. На паралель героїні створено персоніфікований образ Хвороби, який неприховано намагається знищити жінку, та Музу – янгола-охоронця, який супроводжує її протягом життя. Разом з Лесею та її віршами глядач здатний відчути всі втрати, що спіткали поетесу, та повернення життєдайної сили творити. Адже все в нашому житті, так чи інакше, керується зовнішнім світом. Окрім Душі. Тільки нею ми керуємо самі, тільки вона лишається виключно нашою і не належить нікому більше.Попередня публікація розділу Цирк-кабаре «БАБИ BABYLON»
Наступна публікація розділу Олег Скрипка та оркестр НАОНІ

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар