Завершився III Міжрегіональний фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю́»

0724
Завершився III Міжрегіональний фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю́» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Днями,  в столичному Будинку кіно завершився перший та єдиний в Україні щорічний Міжрегіональний фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю́». Відбулося урочисте нагородження переможців.

Фестиваль проходив третій рік поспіль. Як і минулі рази, цьогоріч його проводили в різних регіонах України. Це Березань, Баришівка, Рівне, Запоріжжя та Київ.  В фестивалі взяли участь українські та зарубіжні режисери, а також фотохудожники.

Оцінювали комедійний матеріал такі митці:  режисер, сценарист, драматург та актор Ігор Шуб, кінокритик Алік Шпилюк, письменник, гуморист, драматург й сценарист Олександр Володарський та інші майстри.

У конкурсній програмі фестивалю розглядалися кіносценарії, п’єси, віршовані гуморески, комедійні оповідання та фотороботи.

«Завдання фестивалю –  сприяти розвитку комедійного жанру в Україні, а також знайти професіоналів в цій сфері, які б могли  своїм прикладом надихати інших на створення комедій. Журі конкурсу було дуже вимогливим і справедливо  оцінювало всіх учасників. Тому конкурсанти виборювали перші місця лише в деяких номінаціях», − розповіла Арт-директор фестивалю, актриса, сценарист, режисер та драматург Тетяна Щастіна.

Перше місце у номінації «Краще гумористичне оповідання» здобула «Чарівна сигарета»  Дениса Астаф’єва.

В рамках фестивалю відбулися майстер-класи для сценаристів та драматургів від сценариста, драматурга та Члена Правління Гільдії сценаристів України Олексія Комаровського.

Завершився фестиваль яскравою мистецькою пленер-вечіркою у Культурному просторі столиці.

Фестиваль «ГаШоТю́» було започатковано в 2015 році актрисою, сценаристом, продюсером, режисером та драматургом Тетяною Щастіною.  Він проводиться щорічно з 27 березня по 1 квітня.

Оксана Бруско

Фото надала Тетяна ЩастінаПопередня публікація розділу Курбасівська епоха інноваційного кінотеатру
Наступна публікація розділу Книжкове свято над Дністром

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар