З’явився тізер українсько-словацького фільму «Межа»

0560
З’явився тізер українсько-словацького фільму «Межа»

Презентовано тізер українсько-словацького кримінального трилеру «Межа». Фільм створює компанія «ГАРНЕТ ІНТЕРНЕШНЛ МЕДІА ГРУП» у копродукції зі словацькою компанією «Wandal Production, s.r.o.». Про це йдеться на офіційному сайті Державного агентства України з питань кіно.

Режисер стрічки – Петер Беб’як зі Словаччини. Автор сценарію – Петер Балко (Словаччина). Продюсери – Ванда Адамік-Грицова (Словаччина) та Андрій Єрмак (Україна).

Дочка Адама Крайняка − ватажка організованої злочинності на словацько-українському кордоні хоче вийти заміж за місцевого злодія. Український партнер Адама влаштовує бунт і на кордоні з’вляються наркотики. Розгортається кримінальна історія…

«Цей проект є таким необхідним жанровим фільмом для широкої глядацької аудиторії, створеним у європейській копродукції. Нагадаю, що він вже був відзначений призом конкурсу Works-in-progress індустріальної секції Events XX Міжнародного кінофестивалю у Талліні», − зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Зйомки проходили в Україні на Закарпатті, а також у Словаччині. У стрічці знялись українські актори – Римма Зюбіна, Станіслав Боклан та інші.

Вихід фільму на широкі екрани очікується у серпні 2017 року.

Підготувала Оксана Бруско

Фото – скриншот з YouTubeМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар