КУЛЬТУРА Арт-проекти

Арт-проекти

126

У Музеї сучасного мистецтва України працює виставка творів мистецької родини Красних – Ольхових «Родина. Майстерність. Традиція»

139

В Україні тривають заходи до сторіччя від дня заснування Української академії мистецтв. До цього процесу активно долучився Центр української культури та мистецтва

431

До початку XX столітття талановиті майстри з України, котрі бажали навчатися у вищому мистецькому закладі та вдосконалювати свої вміння, вимушені були виїздити до Санкт-Петербургу або ж до європейських країн, що було дорожче й складніше

585

17 листопада у Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра», що в «Адреналін Сіті», відкрилась персональна виставка відомого українського художника Костя Борисюка.

1033

У Центрі української культури та мистецтва відкрили ІІ персональну виставку графіки Михайла Заворотнього «Чорно-білі сни»

1186

6 листопада у центральному холі Міністерства культури України презентували виставку  дитячих  картин «Україна очима дітей»

1145

У приміщенні Вишгородської міської ради відбулося відкриття виставки «Християнська спадщина нашої землі» в рамках проекту Вишгородського державного історико-культурного заповідника «Дніпро єднає Україну»

1994

У вересні-жовтні цього року в Україні відбувся Міжнародний україно-грузинський мистецький проект, присвячений культурному обміну та творчій співпраці між нашими країнами

1396

У Національному музеї Тараса Шевченка триває виставка лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка - Івана-Валентина Задорожного (1921-1988) «Слава на світі най Сонцю буде»

1439

Центр Української Культури та Мистецтва запросив на ІІ Всеукраїнську виставку в’язання «Тепла осінь»

1428

Днями, на площі Ринок у Львові відкрилася фотовиставка, в основі якої -  унікальна  повстанська фотоплівка

1628

У 2010 році український художник Назар Білик створив 6-метрову скульптуру «Дощ», яка стала однією з найвідоміших у світі

1552

Ім’я заслужено художника України Анатолія Марчука відоме далеко за межами нашої держави. Роботи митця зберігаються в музеях України, США, Канади, Німеччини, Китаю, Польщі та інших країн

1672

У Житомирі, в Домі української культури відкрито персональну виставку художника Юрія Камишного

Інтернет-магазин

Передплатити видання

Гаряча лінія

"Кримська світлиця" онлайн

Журнал "Mузика" онлайн

 

Афиша - Театр


-

10 грудня світ відзначає День прав людини


Цього дня у 1948р. Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй  ухвалила Загальну декларацію прав людини – доленосний  документ в історії людства.
-

10 грудня: це цікаво знати


У народі 10 грудня вшановували святого Романа, якому молилися, аби він оберігав від безпліддя. Також вважалося, що до Романа вже повинна залягти на зимівлю риба.
-

«Сором силу в душі своїй мати і на працю її не віддати»


Роздуми 9 грудня: про Грінченка, його музей на Луганщині та подвижників-луганців - з нагоди уродин Просвітителя 
-

9 грудня: це цікаво знати


У народі 9 грудня відзначали зимового Георгія Переможця, якого ще називали холодним Юрієм. За однією з легенд, цього дня Георгій (Юрій, Єгор) отримав блискучу перемогу над страшним Змієм-Драконом.
-

Святий Миколай не Дід Мороз: чому?


У мережі з’явилася інфографіка із 9 відмінностями Святого Миколая від Діда Мороза.

Купить билеты на концерты