«Білокурівський листопад»

05930
«Білокурівський листопад»

З 21 листопада по 11 грудня Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує на культурно-освітній «Білокурівський листопад», приурочений до 116 річниці від дня народження народної художниці України Катерини Білокур.

Протягом цих днів будуть проходити авторські екскурсії, присвячені життю і творчості мисткині, кінопокази та багато іншого.

Щодня будуть проходити: тематична  екскурсія «Катерини Білокур: вчора, сьогодні, завтра» та Екскурсія-вікторина «Світ Катерини Білокур». Для маленьких відвідувачів музей пропонує інтерактивну екскурсію-гру «Малюємо в стилі Білокур» та гру-головоломку «Квіточка до квіточки». 

Кожних вихідних з 12:00 (щогодини) по 15:00 у відвідувачів є можливість почути авторські екскурсії: «Листами, мов зорею, засвітилася» за листами Катерини Білокур, «Цар-колос» за одноіменною поемою Ірини Жиленко, «Між двома автопортретами» –  розповідь про зрілий період у житті і творчості художниці та «Особлива квітка Катерини Білокур» – про символічну та мистецьку своєрідність зображення квітів Катерини Білокур.

Для тих, хто любить документальне кіно, діятиме галерея-кінозал вихідного дня. Пропонуємо переглянути фільм Ольги Самолевської «Катерина Білокур. Послання».

7 грудня, в день народження художниці, відбудуться: літературна екскурсія «Ода Катерині», лекція «День Св. Великомучениці Катерини, образ Гіпатії з Александрії та доля видатної художниці Катерини Білокур» та «Білокурівські гадання «на Катерини».Попередня публікація розділу "KHARKIV BEST FEST"
Наступна публікація розділу Літературно-мистецька акція до Дня Гідності і Свободи

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар