Чарівна країна Сергія Кириченка

01560
Чарівна країна Сергія Кириченка ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

У столичній галереї «АВС-арт» відбулася перша персональна виставка одеського художника Сергія Кириченка, під назвою «Моя чарівна країна».  

Сергій Кириченко – бравий козак сьогодення, з серйозним обличчям та оселедцем на голові. Ще в недалекому 2014 році на Майдані відстоював долю Батьківщини, був взятий в полон, який, на щастя, тривав не довго. На противагу сірій буденності Сергій малює квіти – вигадані, сонячні та кольорові.

«Якби я шукав відчуття цього світу, то були б картини сірого кольору, був би один сірий асфальт. Квіти на моїх полотнах  постали з уяви, таких в природі я ще не бачив» − каже Сергій Кириченко.

Свої позитивні та сповнені чарівності рослини він малює у напівтемному підвалі, неначе шукає у тьмяній буденності паростки радості та позитиву. Художник міг би писати Майдан, вогонь та палаючі шини, але вирішив зображувати красу, аби людська душа могла спочити і поринути у світ екзотичних рослин та дивовижних садів.

Сергій Кириченко вирішив, що хоче бути художником у зрілому віці.  В 29 років він залишив рідний Нікополь та поїхав до Одеси. Там він разом з вісімнадцятилітніми склав іспити і поступив одразу на другий курс художнього училища ім. М. Б. Грекова.

Рік після Майдану художник нічого не малював. За його словами, не потрібно творити, коли немає натхнення, бо тоді картини будуть порожні.  Та невдовзі митцю наснився сон, що у нього виросли двохметрові крила. Прокинувся  з душевним піднесенням і взявся до роботи…

Побачити картини Сергія Кириченка у столиці можна буде до 28 травня.

Оксана Бруско

Фото автораПопередня публікація розділу У пошуках світла
Наступна публікація розділу У Черкасах відкрилася «Виставка «від А до Я»

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар