СУСПІЛЬСТВО

СУСПІЛЬСТВО

8

Визначено переможців Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу «Майбутнє України»

108

Пісня «Дівчата» - одинадцятий сингл соціально-мистецького проекту «Пісні Війни»

480

12 листопада 2017  р.  Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка провело нагородження понад 70 лауретів Міжнародного дитячо-мистецького конкурсу «Тарасовими стежками»

544

У прокат вийшла документальна стрічка «Одесити на Донбасі» режисера Олександра Авшарова

952

62-річний Микола Фесюк із Рівненщини - бульдозерист за освітою, однак, з недавніх пір він захопиася малюванням. Продаючи свої роботи, чоловік допомагає бійцям АТО

1063

У рамках національно-культурного кінопроекту «Слава Україні! - Героям Слава!», виконавчий комітет прийняв рішення про створення короткометражної стрічки «Боржник»

1043

Художниця Беата Куркуль  представила у Луцьку виставку картин, присвячених українським прикордонникам

1431

Якщо ви досі сумніваєтеся в доцільності розпочатої три роки тому в Україні децентралізації, перегляньте зняті підлітками відео, які цьогоріч стали переможцями  1Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю  «Дитятко» в номінації «Місцеве самоврядування – це ми!»

1675

Дніпропетровському музею АТО волонтери передали новий експонат - безпілотний літальний апарат

1797

З'явився компакт-диск сучасної фронтової композиції «Пісні Війни»

1813

На базі загальновійськового полігону оперативного командування «Північ», що на Чернігівщині, було відзнято заключні сцени стрічки Марії Кондакової «Міцна та ніжна»

1754

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко 28 вересня взяв участь у засіданні секретаріату НСЖУ, на якому розглядалося питання стану реформування комунальних ЗМІ

1809

У Львові презентовано стрічку «Recovery Room» («Післяопераційна палата») канадської режисерки українського походження Адріани Лугової

1772

У Торонто (Канада) презентували книгу про добровольців в АТО «Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну»