КУЛЬТУРА

КУЛЬТУРА

100

В День Святого Миколая у столичному Будинку актора відбулося урочисте вручення премій НСТДУ та святковий концерт

Вже четвертий рік поспіль одним з найпопулярніших у репертуарі мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського Національної оперети України є музично-літературний проект народного артиста України Олександра Кравченка «І на оновленій землі…»

На сцені Київського академічного театру «Колесо» розпочався Український формат Міжнародного театрального фестивалю камерних театрів (вистав) AndriyivskyFest

1108

У Музеї сучасного мистецтва України працює виставка творів мистецької родини Красних – Ольхових «Родина. Майстерність. Традиція»

653

2017 року минає століття від часу заснування й офіційного відкриття першої вищої мистецької школи в Україні – Української академії мистецтва

630

В Україні тривають заходи до сторіччя від дня заснування Української академії мистецтв. До цього процесу активно долучився Центр української культури та мистецтва

UkrainianTheatreMagazine
1013

Кожна нова режисерська робота заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Шевченківської премії Дмитра Богомазова – помітна подія в театральному житті країни

585

З 1 по 4 грудня відбудеться мистецька акція «Пасіка гуде!», яку організовують чотири театри спільно з Центром Курбаса

У Київському академічному Молодому театрі знову прем’єра. Цього разу афішу камерної сцени театру поповнила вистава «Нагадай собі згадати»

792

Разом нас багато – вирішили організатори дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль»

762

Він і на «Оскар» номінований, і найпрестижніші нагороди на міжнародних кінофестивалях вже здобув

951

До початку XX столітття талановиті майстри з України, котрі бажали навчатися у вищому мистецькому закладі та вдосконалювати свої вміння, вимушені були виїздити до Санкт-Петербургу або ж до європейських країн, що було дорожче й складніше

У Центрі мистецтв «Новий український театр» відбулася прем’єра вистави «Інстинкт» за творами Ольги Кобилянської. Про нову роботу і про місце української драматургії в репертуарі цього колективу наша розмова з художнім керівником театру Віталієм Кіно

1018

Музей історичних коштовностей України (філія Національного музею історії України) вперше з 2006 року відкрив виставку сучасного українського ювелірного мистецтва - «Тендітна мить торкає вічність»

Інтернет-магазин

Передплатити видання

Гаряча лінія

"Кримська світлиця" онлайн

Журнал "Mузика" онлайн

 

Афиша - Театр


-

Для тих, хто подорожує: Укрзалізниця пустила додаткові потяги


Якщо ви вирішили святкувати Новий рік та Різдво у Львові, у нас гарні новини: "Укрзалізниця" запустила ще два додаткових поїзда між Києвом і Львовом.
-

Рік, що минає: надії й тривоги, оптимізм і песимізм, та  попри все – очікування свята…


Ми вчимося жити без ілюзій стосовно «добрих царів», покладатися  на самих себе, своїх рідних і Господа Бога. І це, погодьмося, теж виглядає обнадійливо.
-

29 грудня: це цікаво знати


Нині відзначаємо Аггея (Огія).В народі кажуть: миколай Чудотворець землю сніжком засипав, Спиридон Сонцеворот – сонечком осяяв, Огій-пророк  інеєм припорошив.
-

28 грудня народився видатний український вчений-мікробіолог Данило Заболотний


У Києві та Одесі є вулиці  Данила Заболотного.  Його ім’я  носять Інститут мікробіології та вірусології Національної академії наук України і Вінницький медичний коледж.
-

Що і скільки читають українці?


Під час дослідження було проведено опитування українських співробітників, як часто вони читають. І +1227 респондентів чесно зізналися, як часто, де і що вони читають.

Купить билеты на концерты