Попросіть жіночого щастя і ваше бажання здійсниться!

У православних християн 17 грудня — день пам’яті святої великомучениці Варвари. У народному календарі називається дата Варвара зимова, день Варвари, Варварині морози, інформує Ukr.Media.

Ким була свята Варвара?

Батьки Варвари були багатими людьми і сповідували язичництво, але вона таємно прийняла християнську віру. Батько намагався її в цьому переконати і заточив у вежі.

Побачивши, що дочка пручається і непохитна у своїй вірі, відвіз її у в’язницю, де Варвару піддали тяжким мукам. Всі катування вона стійко витримала і від істини християнства не відступила.

Тоді батько власними руками відрубав голову дочці. Незабаром Господь покарав його за вчинене вбивство — чоловік загорівся і загинув від удару блискавки.

Які на цей день обряди і традиції?

У наших пращурів існувало повір’я, що з дня Варвари Дід Мороз по землі починає гуляти, і від його подихів все навколо покривається інеєм. Тому народ без особливої потреби на вулицю не виходив, щоб не замерзнути.

Жінки в будинках порядок наводили, прали, їсти готували. А ось ткати або прясти на Варвару заборонялося, хто не слухався, того могло веретено заколоти.

З 17 грудня на Русі починалася підготовка до зимових свят (Різдва, святок та Хрещення). Дівчата з цього дня бралися за ворожіння. В саду нарізали гілочок з вишні і ставили їх у посудину з водою.

Якщо до Різдва на гілках починали пробиватися листочки, значить, в майбутньому році всі бажання і мрії здійсняться, а незаміжнім дівчатам це обіцяло весілля.

Жінки, не пропустіть сьогодні і випросіть у святої щастя.

День Варвари на Русі вважався бабиним (жіночим) святом. Вранці 17 грудня представниці прекрасної статі йшли на церковну службу, де ставили свічки біля образу великомучениці і зверталися до неї зі своїми проханнями.

  Слава Камінська потрапила під крапельницю з сильним отруєнням

Кому протегує свята Варвара?

1. Людям, які в силу своєї професії змушені працювати під землею (геологи і шахтарі).

2. Заміжнім жінкам (вони просять святу дати щастя у подружньому житті).

3. Незаміжнім дівчатам (їм треба просити Варвару послати гарного нареченого і вдале заміжжя).

Про що моляться святій Варварі?

• Про здоров’я і щастя для всіх домочадців.

• Про захист від несправедливості з боку свекрухи й чоловіка.

• Про зцілення від хвороб (особливо від безпліддя).

• Вберегти від раптової кончини.

• Просять послати діточкам долю милостиву, а собі простого жіночого щастя.

• Вагітні жінки молять Варвару, щоб майбутні пологи пройшли легко і швидко, без ускладнень, щоб дитина з’явилася на світ здоровою і міцною.

Молитва великомучениці Варварі

«Свята Варвара, допомоги у тебе прошу. Не можу більше мучитися і жити на самоті. Благаю тебе, в біді мене не залишай, просте жіноче щастя мені посилай. Одному Богу відомо, як бажається мені повноцінного подружнього життя, гідного чоловіка і люблячого, слухняних діточок і здорових. Обіцянку тобі даю, що гріхів робити не буду, з цього дня буду жити за заповідями Божими. Амінь».

Обряд на жіноче щастя

У день Варвари можна привернути щастя з допомогою змови на агатовий талісман. Камінь агат в цьому плані є дуже дієвим і потужним. Вам знадобиться будь-яка прикраса або фігурка з агату, можна взяти просто шматочок каменю.

Гарненько промийте агат в проточній холодній воді, міцно затисніть в кулачку, піднесіть до губ і три рази прошепотіть над ним замовні слова: «Прошу тебе, завжди захищай мене, в усьому допомагай, щастя в моє життя залучай».

Тепер заговорений камінь завжди носіть з собою. Якщо через якийсь час, він почне тьмяніти, значить, всю свою енергію віддав вам. Візьміть новий талісман з агату і знову проведіть над ним обряд.

  «Це дуже красиво, це Балаян»

Погодні прикмети на 17 грудня

  • У найближчі дні буде триматися добра і ясна погода, якщо захід на Варвару червоним кольором заяснів.

  • У ніч на 17 грудня заведено спостерігати за небом. Якщо воно тьмяне, то чекайте відлигу. А якщо всипане яскравими зірками, значить, насуваються міцні морози.

  • Теплий день на Варвари говорить про те, що в майбутньому році можна чекати багатого врожаю льону.