Для того щоб українське балетне мистецтво мало не лише блискуче минуле, а й світле майбутнє, знаменита балетна пара Олександр Стоянов і Катерина Кухар провели унікальну акцію “Відродження Київського державного хореографічного училища”. Метою акції був збір коштів від продажу квитків на “Meet & Greet”, який відбувся у виставі “Діти ночі”, інформує Ukr.Media.

Всі зібрані кошти підуть на ремонт і оснащення головного хореографічного навчального закладу в Україні, який нещодавно під своє крило взяла прима-балерина Катерина Кухар.

Ініціатори благодійного вечора разом з небайдужими людьми та шанувальниками творчості пари Олександра Стоянова та Катерини Кухар зібрали 200 тисяч гривень на відродження КДХУ.

Українська прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка сказала слова подяки:

“Зараз для мене одне з найбільш пріоритетних питань — ремонт хореографічного училища. Діти заслуговують вчитися в гідних умовах, вони мають право вчитися в теплому і безпечному просторі. Кожен, хто прийшов на вечерю після вистави “Діти ночі” цього вечора — це армія небайдужих чарівників. Особлива подяка партнерам — “гімназії а+” в особі Іванни Ніконової та ресторану “Рідкісний птах”, які допомогли реалізувати задумане. Саме завдяки таким людям, як ви, в нашій країні продовжує розвиватися мистецтво і культура, виконуються дитячі мрії. Після такої чуйності людей з’являються сили і віра в краще. Сподіваюся, що в недалекому майбутньому альма-матер багатьох українських артистів повернеться в десятку лідерів світових балетних шкіл”.

Також своїми думками з цього приводу поділився Олександр Стоянов:

“Матеріально-технічна база на сьогодні в “жалюгідному” стані. За весь період існування училища, а це вже близько 80-ти років, ще жодного разу не проводився капітальний ремонт. Навчальний корпус і кампус потребують гідроізоляції, в утепленні, заміні вікон, ремонті балетних класів і багато іншого. Але дорогу подужає той, хто йде. Вже завдяки нашим зусиллям з Катериною за 6 місяців вдалося зробити ремонт у багатьох роздягальнях, у вбиральнях і в душових кімнатах, які до слова не працювали більше 30 років, ще коли ми були студентами”.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Катерина Кухар показувала перший етап ремонту в Київському державному хореографічному училищі.

  В Україні було створено «Українську фотографічну платформу»